<<< předchozí

další >>>

Jedním z nejsmutnějších dnů pro smilovické sportovce se stal 7. květen 1981, kdy při projednávání plánu výstavby sportovního areálu na MNV umírá ve večerních hodinách ing. Vl. Krejza.Od roku 1982 se pro uctění jeho památky koná každoročně fotbalový turnaj nazvaný Memoriál Ing. Vl. Krejzy.

V prosinci 1982 navštívil naši TJ předseda TJ TŽ Třinec A. Fizek a zástupce BSG Stahl Riesa V. Lempe. Byly navázány družstevní styky, které v dalších letech byly ve znamení výměnných pobytů našich sportovců v NDR. V roce 1988 se na dobu 2 let družební styky rozšířily také o družbu s městy Bialsko-Biala a Miasteczko Slazskie z Polska. V těchto letech se také rozvíjelo cvičení žen a mládeže, výborných výsledků dosahoval oddíl odbíjené. Mezi skvělé sportovní výkony našich sportovců tohoto období určitě patřil postup našich fotbalistů do okresního přeboru.

V roce 1985 naše ženy cvičily v Praze na Československé spartakiádě.

Také výstavba areálu úspěšně pokračovala - byl dokončen most přes Ropičanku, vystavěny asfaltové parkovací plochy, dokončena herna stolního tenisu, byly vybetonovány opěrné zdi víceúčelové antukové plochy, proběhla úprava odbíjenkářského hřiště, vznikla polní tělocvična.

<<< předchozí

další >>>