Cvičení pro ženy - Trampolínky

Omlouváme se, ale cvičení TRAMPOLÍNKY ve Sportcentru Smilovice bylo dočasně přerušeno

Děkujeme za pochopení.

Informace a objednávky Andrea Mikulová 737 487 625, k přihlášení můžete použít kontaktní formulář
Každé pondělí a středa do 19 do 20hod
Jednotlivý vstup 70Kč, permanentka (přenosná) 10 vstupů 630Kč (sleva 10%)

Co to jsou Trampolínky ?
Trampolínky jsou velmi zábavná forma aerobního cvičení. Je dostupné lidem jakékoli fyzické zdatnosti a má jednoduchou choreografii, kterou zvládne opravdu každý, jed o střídaní různých poskoků a způsobů skákání.
 
Skákání na trampolínkách je velmi efektivní a  bezpečné. Jde o cvičení bez nárazů, takže šetří vaše klouby a je u něj menší riziko úrazu než u ostatních aerobních aktivit.
 
Cvičení pozitivně působí na kardiovaskulární systém, zdokonaluje oběhový systém, posiluje organismus, zvyšuje odolnost, zlepšuje koordinaci a stabilitu, zvyšuje fyzickou kondici a to vše jednoduchou a zábavnou formou.
 
Jedná se o velmi účinnou formu tréninku. Uvádí se, že během 30 minut aktivního cvičení na trampolínkách se spálí o 100 až 280 kalorií více než při běžném tréninku.
 
Na trampolínkách se zapojují všechny svalové skupiny, je tedy velice komplexní. Díky své podstatě, kterou je balanční plocha dochází i k zapojování vnitřních svalů.
 
Díky trampolínkám můžete zapomenout na zažité: "Bez bolesti to nejde". Trampolínky jsou zábavné, účinné, bezpečné a něžné k vašemu tělu.