Smilovická OPEN LIGA
Další ročník tenisové ligy jednotlivců OPEN LIGA byl zahájen v neděli 31.května 2015 rozlosováním zahajovacího žebříčku.
- vyzývací hrací systém: hráč (vyzyvatel) může vyzvat dalšího hráče (vyzývaného), který je v žebříčku max. dvě místa nad ním
- v případě vítězství vyzyvatele tento postupuje v žebříčku na místo vyzvývaného, který se posune o jednu příčku níže
- v případě vítězství vyzývaného se pořadí v žebříčku nemění, vyzyvatel může stejného hráče vyzvat nejdříve za týden (pokud se nedohodnou jinak)
- vyzývaný hráč může 2x odmítnout výzvu, při dalším odmítnutí prohrává kontumačně a přichází o svou pozici v žebříčku (jako v případě prohry)
- míčky pro hru zajišťuje vyzyvatel, vyzývaný má však právo vybrat pro hru jiné míčky (v tom případě zajišťuje míčky vyzývaný)
- hráči si domlouvají termín zápasu, výsledek hlásí správci a emailem manažerovi Sportcentra (tomas.cervenka@tjsmilovice.cz a scsmilovice@seznam.cz)
- startovné 200 Kč (slouží jako prize money pro celkového vítěze)
- zvýhodněná cena za kurt na zápas OPEN LIGY (100Kč/1,5hod), platí hráči napůl
- zápas se hraje na dva vítězné sety (za stavu 1:1 tiebreak do 7)
- kontakty na jednotlivé hráče jsou u správce nebo u obsluhy restaurace Sportcentra
- případní noví zájemci začínají na konci žebříčku
- hlásit do soutěže je možné prostřednictvím formuláře
Aktuální žebříček OPEN LIGY 2015
1. | Spratek Tomáš |
2. | Nogol Martin |
3. | Jasek Pavel |
4. | Sikora Miroslav |
5. | Sobotík Radim |
6. | Kubala David |
7. | Balvar David |
8. | Kulnig Ivo |
9. | Kubala Tomáš |
10. | Pszczolka Miroslav |
11. | Šafranko Michal |
Přehled odehraných zápasů:
31.5.2015 | základní rozlosování |
18.6.2015 | doplnění hráčů (M.Pszczolka, M.Šafranko) |
27.6.2015 | Spratek (8) vs. Nogol (7) 6:4, 4:6 a 7:6 (7:5) - Spratek postupuje na 7.místo |
29.6.2015 | Jasek (5) vs. Kubala D. (3) 6:1, 6:3 - Jasek postupuje na 3. místo |
3.7.2015 | Spratek (7) vs. Balvar (6) 6:3, 4:6 a 6:1- Spratek postupuje na 6. místo |
5.7.2015 | Sikora (1) vs. Jasek (3) 6:2, 3:6 a tiebreak 7:5 - bez změny pořadí |
10.7.2015 | Spratek (6) vs. Kulnig (5) 6:4, 6:2 - Spratek postupuje na 5. místo |
17.7.2015 | Spratek (5) vs. Jasek (3) 6:0, 6:3 - Spratek postupuje na 3. místo |
24.7.2015 | Kulnig (6) vs. Balvar (7) 2:6, 4:6 - Balvar postupuje na 6. místo |
7.8.2015 | Sikora (1) vs. Spratek (3) 4:6, 0:6 - Spratek postupuje na 1.místo |
8.8.2015 | Pszczolka (10) vs. Šafranko (11) - 7:5, 4:6, 6:1 - bez změny pořadí |
8.8.2015 | Jasek (4) vs. Sobotík (3) - 6:1, 7:5 - Jasek postupuje na 3.místo |
27.8.2015 | Jasek (3) vs. Sikora (2) - 6:2, 6:3 - Jasek postupuje na 2.místo |
30.8.2015 | Kubala (5) vs. Sobotík (4) - 5:7, 2:6 - beze změny pořadí |
4.9.2015 | Nogol (8) vs. Balvar (6) 6:7, 6:1, 6:1 - Nogol postupuje na 6. místo |
Nogol (6) vs. Kubala (5) kontumačně (Kubala 3x odmíntul) - Nogol postupuje na 5. místo | |
28.9.2015 | Nogol (5) vs. Sikora (3) 6:2, 6:2 - Nogol postupuje na 3. místo |
1.10.2015 | Nogol (3) vs. Jasek (2) 6:2, 6:4 - Nogol postupuje na 2. místo |
2.10.2015 | Nogol (2) vs. Spratek (1) - 4:6, 2:6 - beze změny pořadí |
Žebříček a výsledky OPEN LIGY 2014
1. | Kubala Tomáš |
2. | Matoušek Martin |
3. | Spratek Tomáš |
4. | Nogol Martin |
5. | Balvar David |
6. | Pavel Jasek |
7. | Kulnig Ivo |
8. | Červenka Tomáš |
9. | Kapitanov Michail (nový hráč) |
10. | Kačor Tomáš (zraněný) |
Přehled odehraných zápasů:
1.6.2014 | základní rozlosování |
17.6.2014 | Nogol (5) vs. Spratek (3) 2:6, 6:4, 7:5 - Nogol postupuje na 3.místo |
20.6.2014 | doplnění hráčů (Kubala T., Kapitanov M.), T.Kačor zraněný |
28.6.2014 | Balvar (5) vs. Červenka (6) 6:2, 7:6 - bez změny pořadí |
30.6.2014 | doplnění hráče (Jasek P.) |
1.7.2014 | Matoušek (1) vs. Kulnig (2) 7:5, 6:2 - bez změny pořadí |
3.7.2014 | Kubala (7) vs. T.Červenka (6) 6:1, 7:6 - Kubala postupuje na 6.místo |
4.7.2014 | Kubala (6) vs. Balvar(5) 6:2, 4:6, 6:2 - Kubala postupuje na 5.místo |
17.7.2014 | Jasek (9) vs. Červenka (7) 6:2, 6:3 - Jasek postupuje na 7.místo |
18.7.2014 | Matoušek (1) vs. Nogol (3) 6:2, 6:3 - bez změny pořadí |
18.7.2014 | Spratek (4) vs. Kulnig (2) 6:1, 6:2 - Spratek postupuje na 2.místo |
20.7.2014 | Balvar (6) vs. Jasek (7) 6:4, 2:6, tiebreak 10:12 - Jasek postupuje na 6.místo |
26.7.2014 | Matoušek (1) vs. Spratek (2) 7:5, 6:4 - bez změny pořadí |
26.7.2014 | Nogol (4) vs. Kulnig (3) 6:2, 6:1 - Nogol postupuje na 3.místo |
2.8.2014 | Jasek (6) vs. Kulnig (4) 6:3, 6:3 - Jasek postupuje na 4.místo |
3.8.2014 | Kubala (6) vs. Kulnig (5) 6:1, 6:1 - Kubala postupuje na 5.místo |
3.8.2014 | Kubala (5) vs. Nogol (3) 6:4, 3:6, 6:3 - Kubala postupuje na 3.místo |
8.8.2014 | Nogol (4) vs. Jasek (5) 7:6, 6:4 - bez změny pořadí |
10.8.2014 | Kubala (3) vs. Jasek (5) 6:1, 6:2 - bez změny pořadí |
10.8.2014 | Kubala (3) vs. Spratek (2) 1:6, 6:4, scr. - Kubala postupuje na 2.místo |
15.8.2014 | Spratek (3) vs. Jasek (5) 6:3, 6:1 - bez změny pořadí |
17.8.2014 | Kubala (2) vs. Matoušek (1) 7:6, 6:2 - Kubala postupuje na 1.místo |
29.8.2014 | Jasek (5) vs. Balvar (7) 7:6, 1:6, 5:7 - Balvar postupuje na 5.místo |
5.9.2014 | Nogol (4) vs. Jasek (6) 7:5, 6:3 - bez změny pořadí |